Časovka do vrchu Litoměřice - Babiny - nový termín neděle 16. srpna 2020 (čas a místo zůstává)

Silniční závod Okolo Úštěku - nový termín neděle 23.srpna 2020 (čas a místo zůstává)

hxt20

Po jarních peripetiích spojených s COVID-19 se opět roztáčí kolotoč závodů Krále středohoří 2020. Začínáme rovnou triatlony a prvním z nich je již tradiční Kocourovský triatlon a kolotoč triatlonů bude pokračovat Terezínským triatlonem a dále Hostěnickým triatlonem.

kocour20    terezin20    

Závod okolo Úštěku byl přeložen ze soboty 22.8. na nový termín neděle 23.8. - čas a místo zůstává!

Pořadatel závodu Běh okolo Hostěnic se na základě vládních nařízení v souvislosti s koronavirem rozhodl tento závod odložit. Nový termín bude včas oznámen dostupnými informačními kanály.

Pořadatelé MTB závodu Velká cena Lafarge s lítostí oznamují, že letošní ročník byl vzhledem ke krizovým opatřením v ČR zrušen bez náhrady. 

Pořadatel závodu 9999m se na základě vládních nařízení v souvislosti s koronavirem rozhodl tento závod odložit. Nový termín bude včas oznámen dostupnými informačními kanály.

Závod Výběh na Milešovku se uskuteční v náhradním termínu: sobota 10.10.2020. Pro bližší info sledujte informační kanály Krále Středohoří. O otevření registrace Vás budeme informovat.

Okolo Úštěku - 24.8.2019 - partnerský závod
silniční závod 108km
okolousteku.cz
závod není součástí seriálu Solap Král středohoří

 

Spuštěny registrace na všechny závody registrované přes web Krále středohoří! Registrujte se a urychlete tí prezentaci na místě ;)

V současné době proběhla aktualizace termínů u závodů a postupně probíhá otevírání registrací na jednotlivé závody (od 1.1. dostupná na první dva závody).

 Nově nás můžete sledovat na sociální síti Instagram!

Nepříznivou zprávu jsme právě nyní obdrželi od pořadatelů tradiční Litoměřické dlažby horských kol (www.litomerickadlazba.cz), která se jako MTB městské kritérium každoročně jako tradiční součást Krále Středohoří odehrávala v historicky malebném centru bývalého okresního města. Tento stylový a útulný amatérský podnik pro širokou veřejnost se pro rok 2018 z provozně-organizačních důvodů bohužel vůbec neuskuteční Také nás tento fakt velmi mrzí. Společně věřme, že se v dalších letech tento legendární podnik podaří znovu obnovit. Byla by ho rozhodně škoda!

behsauna

výsledky online  excel

foto milesovkap.rajce.net