Zdravím všechny sportovce,

 

bohužel aktuální dění spojené s „koronavirovou krizí“ nás opět donutilo zrušit závod. V letošním roce běh již nahrazovat nebudeme. Věříme, že nám zachováte přízeň a budeme se na všechny těšit v roce 2021 na startovní čáře. Máme pro Vás připravenou novou trasu v délce 6666 m v Chotěšově.

 

S pozdravem Ondřej Maršík, OMNES z. s.

Vzhledem k vládou avizovanému omezení venkovních akcí, včetně těch sportovních jsme se rozhodli běžecký závod Výběh na Milešovku v náhradním termínu sobota 10.10.2020 zrušit bez náhrady. Nejsme schopni zajistit organizaci a sportovní zážitek takovým způsobem, aby vyhovoval vládním omezením. Věříme, že nám zůstanete věrni a setkáme se v roce 2021 na Výběhu na Milešovku a Kocourovském triatlonu již bez omezení.

Franta & Lukáš

Pro další informace ze Solap Krále středohoří sledujte zde na webu a na sociálních sítích Krále středohoří.

Organizátoři Lovečkovického krosu na Sedlo oznamují, že po dlouhých úvahách se rozhodli pro letošní rok, vzhledem k aktuální situaci závod zrušit. 

Věříme, že i přes tyto nepříjemné události zůstane nadále věrni závodům zařazených v Solap Králi Středohoří a také že rok  2021 bude závodům přát alespoň tak, jak tomu bylo v přechozích ročnících. 

článek o K. Ježkové a její cestě na Havaj

00001

 

 

Běžecké závody Běh okolo Hostěnic 2020 a 9999m 2020 mají své nové termíny.

Běh okolo Hostěnic - 12. září 2020, od 11 hodin

9999m - 24. října 2020, čas bude upřesněn

MTB TOUR České středohoří - ZRUŠEN BEZ NÁHRADY! - zpráva

beh okolo hostenic 2020

Časovka do vrchu Litoměřice - Babiny - nový termín neděle 16. srpna 2020 (čas a místo zůstává)

Silniční závod Okolo Úštěku - nový termín neděle 23.srpna 2020 (čas a místo zůstává)

hxt20

Po jarních peripetiích spojených s COVID-19 se opět roztáčí kolotoč závodů Krále středohoří 2020. Začínáme rovnou triatlony a prvním z nich je již tradiční Kocourovský triatlon a kolotoč triatlonů bude pokračovat Terezínským triatlonem a dále Hostěnickým triatlonem.

kocour20    terezin20    

Závod okolo Úštěku byl přeložen ze soboty 22.8. na nový termín neděle 23.8. - čas a místo zůstává!

Pořadatel závodu Běh okolo Hostěnic se na základě vládních nařízení v souvislosti s koronavirem rozhodl tento závod odložit. Nový termín bude včas oznámen dostupnými informačními kanály.

Pořadatelé MTB závodu Velká cena Lafarge s lítostí oznamují, že letošní ročník byl vzhledem ke krizovým opatřením v ČR zrušen bez náhrady. 

Pořadatel závodu 9999m se na základě vládních nařízení v souvislosti s koronavirem rozhodl tento závod odložit. Nový termín bude včas oznámen dostupnými informačními kanály.

Závod Výběh na Milešovku se uskuteční v náhradním termínu: sobota 10.10.2020. Pro bližší info sledujte informační kanály Krále Středohoří. O otevření registrace Vás budeme informovat.

Okolo Úštěku - 24.8.2019 - partnerský závod
silniční závod 108km
okolousteku.cz
závod není součástí seriálu Solap Král středohoří

 

Spuštěny registrace na všechny závody registrované přes web Krále středohoří! Registrujte se a urychlete tí prezentaci na místě ;)

V současné době proběhla aktualizace termínů u závodů a postupně probíhá otevírání registrací na jednotlivé závody (od 1.1. dostupná na první dva závody).

 Nově nás můžete sledovat na sociální síti Instagram!

Nepříznivou zprávu jsme právě nyní obdrželi od pořadatelů tradiční Litoměřické dlažby horských kol (www.litomerickadlazba.cz), která se jako MTB městské kritérium každoročně jako tradiční součást Krále Středohoří odehrávala v historicky malebném centru bývalého okresního města. Tento stylový a útulný amatérský podnik pro širokou veřejnost se pro rok 2018 z provozně-organizačních důvodů bohužel vůbec neuskuteční Také nás tento fakt velmi mrzí. Společně věřme, že se v dalších letech tento legendární podnik podaří znovu obnovit. Byla by ho rozhodně škoda!